首页 / 振荡器 / 25QHTF53-54.28875-PD
minImg
25QHTF53-54.28875-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF53-54.28875-PD
描述:
54.28875 MHz XO 2.5V 5.0X3.2 PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V