首页 / 振荡器 / 25QHTF57-10.025-PD
minImg
25QHTF57-10.025-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF57-10.025-PD
描述:
10.025 MHz XO 2.5V 7.0X5.0 MM PD
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 25QHTF57
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 10.025 MHz