Rubycon
型号:
25USC22000MEFCSN25X45
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.85795
$38.5795
50
$3.34362
$167.181
100
$2.914885
$291.4885
500
$2.400517
$1200.2585
1000
$2.229042
$2229.042
2500
$2.186178
$5465.445
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 5.19 A @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | USC |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.9685 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 22000 µF |
| Package | Bulk |