Rose Enclosures
型号:
261626090
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX FIBERGLASS BLK 10.2"LX6.3"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$64.4385
$64.4385
5
$60.4086
$302.043
10
$56.3806
$563.806
25
$55.37436
$1384.359
50
$54.36736
$2718.368
100
$53.56195
$5356.195
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 64.5in² (416cm²) |
| Color | Black |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Size / Dimension | 10.236" L x 6.299" W (260.00mm x 160.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.8 lbs (1.7 kg) |
| Ratings | IP66, EN 60529 |
| Thickness | 0.197" (5.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | EX |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Rose Enclosures |
| Features | External Connectors, Flame Retardant |
| Height | 3.583" (91.00mm) |
| Package | Bulk |