Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.23
$3.23
10
$2.45955
$24.5955
25
$2.30394
$57.5985
50
$2.04801
$102.4005
100
$2.003455
$200.3455
250
$1.847598
$461.8995
500
$1.66953
$834.765
1000
$1.480318
$1480.318
5000
$1.391275
$6956.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 8.1mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-22 AWG |