Hammond Manufacturing
型号:
266GD12
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 8.4VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.943
$37.943
10
$33.47705
$334.7705
25
$32.36118
$809.0295
50
$29.01338
$1450.669
100
$27.89751
$2789.751
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 117V, 234V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 42.93mm |
| Size / Dimension | 71.63mm L x 42.93mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.76 lb (344.73 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.4A, Series 700mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 266 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 8.4VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 6V, Series 12V |