Hammond Manufacturing
型号:
266L48
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 96VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$94.677
$94.677
10
$91.51825
$915.1825
25
$85.20664
$2130.166
50
$78.89484
$3944.742
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 117V, 234V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 85.85mm |
| Size / Dimension | 71.37mm L x 77.72mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 4.5 lbs (2 kg) |
| Current - Output (Max) | Parallel 4A, Series 2A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 266 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 96VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 24V, Series 48V |