26UL1429STRWHI250
Remington Industries
型号:
26UL1429STRWHI250
描述:
#26 UL1429 150V WIRE WHI 250'
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 150V
Conductor Strand 7/34
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.039" (0.99mm)