Hammond Manufacturing
型号:
270CAX
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 65VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.0085
$84.0085
10
$81.20885
$812.0885
25
$75.60822
$1890.2055
50
$70.00759
$3500.3795
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 117V |
| Secondary Winding(s) | Triple |
| Height - Seated (Max) | 79.50mm |
| Size / Dimension | 63.50mm L x 76.20mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.2 lbs (1.5 kg) |
| Current - Output (Max) | 81mA, 2.5A, 2A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 270 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 65VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 500V, 6.3V, 5V |