Hammond Manufacturing
型号:
273AZ
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 49VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$91.3805
$91.3805
10
$88.33195
$883.3195
25
$82.24036
$2056.009
50
$76.14839
$3807.4195
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 117V |
| Secondary Winding(s) | Triple |
| Height - Seated (Max) | 76.20mm |
| Size / Dimension | 63.50mm L x 63.50mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.4 lbs (1.1 kg) |
| Current - Output (Max) | 46mA, 2A, 2A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 273 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 49VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 650V, 6.3V, 5V |