Hammond Manufacturing
型号:
276X
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 150VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$133.95
$133.95
10
$129.48595
$1294.8595
25
$120.55576
$3013.894
50
$111.62576
$5581.288
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Secondary Winding(s) | Triple |
| Height - Seated (Max) | 96.77mm |
| Size / Dimension | 79.50mm L x 88.90mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.2 lbs (2.4 kg) |
| Current - Output (Max) | 172mA, 5A, 3A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 276 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 150VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 640V, 6.3V, 5V |