首页 / 铆钉 / 27KY2190312
minImg
27KY2190312
Essentra Components
型号:
27KY2190312
描述:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Head Diameter 0.343" (8.71mm)
Color Natural
Rivet Length -
Material Nylon
Product Status Active
Series MicroPlastics, KY
Rivet Diameter -
Type Mounting Button
Head Height -
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.219" (5.56mm)