首页 / 铆钉 / 27KY2500375
minImg
27KY2500375
Essentra Components
型号:
27KY2500375
描述:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
库存 : 10007
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Head Diameter 0.500" (12.70mm) 1/2"
Color Natural
Rivet Length -
Material Nylon
Product Status Active
Series MicroPlastics, KY
Rivet Diameter -
Type Mounting Button
Head Height -
Grip Range 0.375" (9.53mm) 3/8"
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.250" (6.35mm) 1/4"