Essentra Components
型号:
27MLMTP45
封装:
-
批次:
-
描述:
LOCK PCB SUPPORT, M4 THREAD MALE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
5
$0.7049
$3.5245
10
$0.5871
$5.871
25
$0.55176
$13.794
50
$0.5282
$26.41
100
$0.469585
$46.9585
250
$0.446082
$111.5205
500
$0.422598
$211.299
1000
$0.399114
$399.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MLMTP |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 1.772" (45.00mm) |
| Length - Overall | - |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 27MLMTP |