Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$397.1
$397.1
10
$365.33485
$3653.3485
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 902MHz ~ 928MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 44.250" (112.40cm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 900MHz |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 5.15dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |