Laird-Signal Integrity Products
型号:
28A2809-0A2
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 220 OHM HINGED 9MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
10
$2.31135
$23.1135
25
$1.75674
$43.9185
50
$1.6644
$83.22
100
$1.479435
$147.9435
250
$1.387
$346.75
500
$1.294546
$647.273
1000
$1.188203
$1188.203
5000
$1.155836
$5779.18
请发送询价,我们将立即回复。

| Impedance @ Frequency | 220Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Hinged (Snap On) |
| Series | 28 |
| Type | Round |
| Length | 1.388" (35.25mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.776" Dia (19.70mm) |
| Package | Bulk |