Laird-Signal Integrity Products
型号:
28R0669-000
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 110 OHM SOLID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2945
$2.945
25
$0.24852
$6.213
40
$0.218738
$8.74952
80
$0.1957
$15.656
230
$0.17042
$39.1966
440
$0.15429
$67.8876
2560
$0.126654
$324.23424
5120
$0.122046
$624.87552
请发送询价,我们将立即回复。

| Impedance @ Frequency | 110Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 0.512" W x 0.030" H (13.00mm x 0.75mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | 28R |
| Type | Flat |
| Length | 0.472" (12.00mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.669" W x 0.138" H (17.00mm x 3.50mm) |
| Package | Tray |