Laird-Signal Integrity Products
型号:
28R3149-000
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 135 OHM SOLID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.078
$3.078
10
$2.64005
$26.4005
25
$1.9798
$49.495
40
$1.9247
$76.988
168
$1.704794
$286.405392
336
$1.594812
$535.856832
504
$1.484831
$748.354824
1008
$1.37484
$1385.83872
请发送询价,我们将立即回复。

| Impedance @ Frequency | 135Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 2.700" W x 0.075" H (68.58mm x 1.91mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | 28 |
| Type | Flat |
| Length | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 3.149" W x 0.472" H (79.98mm x 11.99mm) |
| Package | Tray |