Laird-Signal Integrity Products
型号:
28S2011-0P0
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 280 OHM CLIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4365
$4.4365
10
$3.7791
$37.791
25
$2.87508
$71.877
40
$2.793
$111.72
168
$2.464404
$414.019872
336
$2.30013
$772.84368
504
$2.135838
$1076.462352
1008
$2.053691
$2070.120528
请发送询价,我们将立即回复。

| Impedance @ Frequency | 280Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 2.570" W x 0.033" H (65.28mm x 0.84mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Clip Together (Order Qty 2=1 Assembly) |
| Series | 28 |
| Type | Flat |
| Length | 1.125" (28.58mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 3.000" W x 0.250" H (76.20mm x 6.35mm) |
| Package | Tray |