28UL1429STRRED100
Remington Industries
型号:
28UL1429STRRED100
描述:
#28 UL1429 150V WIRE RED 100'
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 150V
Conductor Strand 7/36
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Red
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.036" (0.91mm)