首页 / 射频屏蔽 / 29-CBSA-3.0X3.25X0.2
minImg
29-CBSA-3.0X3.25X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
29-CBSA-3.0X3.25X0.2
描述:
RF SHIELD 3" X 3.25" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)