首页 / 射频屏蔽 / 29-CBSA-4.25X5.0X0.2
minImg
29-CBSA-4.25X5.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
29-CBSA-4.25X5.0X0.2
描述:
RF SHIELD 4.25" X 5" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)