Phoenix Contact
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Input Type | Voltage |
| Output Type | Voltage |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Range | ±10V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | MINI MCR |
| Type | Signal Conditioner |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Isolation | - |
| Input Range (Current, Voltage) | ±10V |
| Features | - |
| Package | Bulk |