Phoenix Contact
型号:
2908064
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
OUTPUT SIGNAL CONDITIONER, HART.
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$312.379
$312.379
10
$219.15645
$2191.5645
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Input Type | Current |
| Output Type | Current |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Range | 0 ~ 24mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | MACX MCR |
| Type | Signal Conditioner |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Isolation | 375V |
| Input Range (Current, Voltage) | 0 ~ 24mA |
| Features | - |
| Package | Box |