首页 / 钽电容器 / 293D224X9035B2TE3
minImg
293D224X9035B2TE3
Vishay Sprague
型号:
293D224X9035B2TE3
描述:
CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1411
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.11mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.22 µF