首页 / 钽电容器 / 293D335X0010A2TE3
minImg
293D335X0010A2TE3
Vishay Sprague
型号:
293D335X0010A2TE3
描述:
CAP TANT 3.3UF 20% 10V 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.5Ohm
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF