Vishay Sprague
型号:
293D475X9020A2TE3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.2907
$2.907
50
$0.20349
$10.1745
100
$0.17442
$17.442
500
$0.130834
$65.417
1000
$0.110476
$110.476
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 20 V |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5Ohm |
| Series | TANTAMOUNT®, 293D |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |