Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.142
$23.142
10
$21.62485
$216.2485
50
$19.8949
$994.745
100
$18.381075
$1838.1075
250
$17.516176
$4379.044
500
$16.434924
$8217.462
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 4.5 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 10.7 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | REL-MR |
| Operate Time | 5 ms |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 2.5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |