Keystone Electronics
型号:
2997
封装:
-
批次:
-
描述:
BATT RETAINER COIN 1 CELL PC PIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
25
$0.3002
$7.505
100
$0.24833
$24.833
250
$0.22876
$57.19
500
$0.214947
$107.4735
1000
$0.201162
$201.162
2500
$0.18277
$456.925
5000
$0.170126
$850.63
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 303, 357, G-13, LR44, MS76, SR44, PX76A, V313 |
| Battery Cell Size | Coin, 11.6mm |
| Height Above Board | 0.235" (5.97mm) |
| Mounting Type | PCB, Through Hole |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Retainer |
| Series | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Retainer |
| Package | Bulk |