首页 / 钽电容器 / 299D226X0050FB1
minImg
299D226X0050FB1
Vishay Sprague
型号:
299D226X0050FB1
描述:
CAP TANT 22UF 20% 50V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) 0.620" (15.74mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF