首页 / 钽电容器 / 299D336X0025EB6E3
minImg
299D336X0025EB6E3
Vishay Sprague
型号:
299D336X0025EB6E3
描述:
CAP TANT 33UF 20% 25V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.560" (14.22mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.340" L x 0.340" W (8.63mm x 8.63mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF