Tamura
型号:
2DUC51008CXE1
品牌:
封装:
Module
批次:
-
数据手册:
-
描述:
GATE DRIVER UNIT (WITHOUT GATE R
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$73.9575
$73.9575
10
$70.2563
$702.563
30
$68.4076
$2052.228
90
$65.4075
$5886.675
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | IGBT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 13V ~ 28V |
| Channel Type | Synchronous |
| Mfr | Tamura |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 1200 V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 2DUC51008 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |