TE Connectivity Corcom Filters
型号:
2EK3
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 2A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.0525
$17.0525
10
$16.52335
$165.2335
25
$15.99002
$399.7505
50
$15.45707
$772.8535
100
$13.85803
$1385.803
250
$13.325042
$3331.2605
500
$13.058548
$6529.274
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | K |
| Inductance | 539µH |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bag |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 2 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 2E |