Texas Instruments
型号:
2N7001TQDCKRQ1
封装:
SC-70-5
批次:
-
描述:
IC TRANSLATOR UNIDIR SC70-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.5358
$5.358
100
$0.400425
$40.0425
500
$0.314583
$157.2915
1000
$0.243086
$243.086
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | CMOS |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Data Rate | 100Mbps |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Output Signal | CMOS |
| Channels per Circuit | 1 |
| Channel Type | Unidirectional |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2N7001 |