Power Integrations
型号:
2SC0435T2F1-17
封装:
Module
批次:
-
描述:
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$94.7245
$94.7245
10
$87.1435
$871.435
40
$75.772475
$3030.899
100
$62.353725
$6235.3725
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 20ns |
| Driven Configuration | High-Side or Low-Side |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | IGBT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 35A, 35A |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | SCALE™-2+ |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Channel Type | Independent |
| Mfr | Power Integrations |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 1700 V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 2SC0435 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |