2TPE330MAFB
Panasonic Electronic Components
型号:
2TPE330MAFB
描述:
CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
库存 : 2480
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B2
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100kHz
Series POSCAP™ TPE
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 330 µF