SCHURTER Inc.
型号:
3-133-828
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
JP CORDSET 10A,2.0M,IP54,C13,V-L
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.1525
$15.1525
10
$13.12995
$131.2995
25
$12.445
$311.125
50
$12.26469
$613.2345
100
$10.821735
$1082.1735
250
$10.100286
$2525.0715
500
$9.883838
$4941.919
1000
$9.378828
$9378.828
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | JIS 8303 |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Length | - |
| Approved Countries | - |
| Approval Agency Marking | - |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cord Type | VCTF |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |