TE Connectivity Deutsch Connectors
型号:
3-2112231-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 46POS 4.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.351
$23.351
10
$20.4516
$204.516
25
$19.56772
$489.193
50
$18.93654
$946.827
100
$18.305265
$1830.5265
250
$17.29532
$4323.83
500
$16.790357
$8395.1785
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 46 |
| Color | Blue |
| Row Spacing | 0.177" (4.50mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | MCP 1.5K |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.157" (4.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Features | IP67, Right Angle Cable Exit, Sealed, Strain Relief, Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2112231 |