首页 / 扁平带状电缆 / 300-30-10-GR-0250F
minImg
300-30-10-GR-0250F
CNC Tech
型号:
300-30-10-GR-0250F
品牌:
CNC Tech
描述:
CBL RIBN 10COND 0.025 GRAY 25'
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Ratings UL Style 2678
Ribbon Thickness 0.026" (0.66mm)
Series -
First Conductor Mark Red
Length 25.0' (7.62m)
Ribbon Width 0.250" (6.35mm)
Voltage 150 V
Mfr CNC Tech
Pitch 0.025" (0.64mm)
Conductor Strand 7 Strands / 38 AWG
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Gray
Package Spool
Insulation Resistance 100MOhms