Phoenix Contact
型号:
3003350
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-30AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.211
$3.211
10
$3.12075
$31.2075
50
$2.9165
$145.825
100
$2.68318
$268.318
250
$2.479006
$619.7515
500
$2.362365
$1181.1825
1000
$2.21654
$2216.54
2500
$1.92489
$4812.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 7mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE UK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-30 AWG |