E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.3675
$5.3675
10
$4.78515
$47.8515
25
$4.5296
$113.24
50
$4.36715
$218.3575
100
$4.158055
$415.8055
250
$3.972254
$993.0635
500
$3.623794
$1811.897
1000
$3.437964
$3437.964
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Concave (Standard V) |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 300 |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 40,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | 300SP1 |