300WF5D0
NTE Electronics, Inc
型号:
300WF5D0
描述:
RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W
库存 : 89
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Size / Dimension 1.130" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 5 Ohms
Series -
Power (Watts) 300W