Würth Elektronik
型号:
302105115
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WE-LT CONDUCTIVE SHIELDING GASKE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.929
$16.929
10
$16.1595
$161.595
25
$14.6205
$365.5125
50
$13.851
$692.55
100
$12.312
$1231.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -4°F ~ 185°F (-40°C ~ 85°C) |
| Shape | Square |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Rayon Paper |
| Product Status | Active |
| Series | WE-LT |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 39.370" (1.00m) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Height | 0.453" (11.50mm) |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | Non-Conductive Adhesive |
| Width | 0.413" (10.50mm) |