3022-100-N
TE Connectivity Measurement Specialties
型号:
3022-100-N
描述:
ACCELEROMETER 100G ANALOG
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Output Type Analog Voltage
Sensitivity (LSB/g) -
Sensitivity (mV/g) 0.45
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Acceleration Range ±100g
Supplier Device Package -
Series -
Type Analog
Package / Case Module
Voltage - Supply 2V ~ 10V
Bandwidth 1.5kHz