American Electrical Inc.
型号:
304150
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
AVK 10 FT TERMINAL BLOCK GREY 60
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.3452
$13.452
25
$1.24678
$31.1695
50
$1.12119
$56.0595
100
$1.09383
$109.383
250
$0.957106
$239.2765
500
$0.875064
$437.532
1000
$0.793022
$793.022
5000
$0.697319
$3486.595
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Terminal - Width | 10.0mm |
| Current - IEC | 57 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | AVK |
| Current - UL | 65 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | American Electrical Inc. |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-16mm² |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-16 AWG |