Phoenix Contact
型号:
3044238
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THR 1/0-14AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.973
$6.973
10
$6.78015
$67.8015
50
$6.3365
$316.825
100
$5.82958
$582.958
250
$5.386006
$1346.5015
500
$5.132584
$2566.292
1000
$4.815778
$4815.778
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 18mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 16.0mm |
| Current - IEC | 125 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE UT |
| Current - UL | 150 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-50mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 1/0-14 AWG |