305-NWB12H-O
Visual Communications Company - VCC
型号:
305-NWB12H-O
描述:
PMI .190" LED 12V TAB CLEAR BLU
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle 45°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 30
Lens Style -
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 465nm
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA