3080T-A-1032-SS
RAF Electronic Hardware
型号:
3080T-A-1032-SS
描述:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.406" (10.32mm)
Length - Overall 0.481" (12.22mm)