HellermannTyton
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.947
$5.947
5
$5.7095
$28.5475
10
$4.40135
$44.0135
20
$4.044625
$80.8925
50
$3.80684
$190.342
100
$3.56896
$356.896
250
$3.212102
$803.0255
500
$3.093124
$1546.562
1000
$3.02175
$3021.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.375" (9.53mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 104°F (40°C) |
| Color | Clear |
| Recovered Wall Thickness | 0.027" (0.69mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | TFN21 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.752" (19.10mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 60 Months |
| Base Product Number | 309-65 |