3090-330J
API Delevan Inc.
型号:
3090-330J
描述:
FIXED IND 33NH 640MA 185MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 40 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 185mOhm Max
Series 3090
Inductance 33 nH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 900MHz